h3.post-title {text-align: center;}

sobota, 18 października 2014

pielęgnacja problemowej skóry głowy i włosów

Gdy włosy wypadają garściami przyczyny mogą być różne. Stres, choroby , leki , farbowanie włosów. Po tym wszystkim włosy co jakiś czas muszą się " wymienić ".Aby złagodzić objawy warto zadbać bezpośrednio o włosy jak i o skórę głowy by nowe włosy były mocniejsze. Na pierwszy ogień w ruch poszła zmiana na szamponu na Dermena  który pielęgnuje i dokładnie oczyszcza naszą głowę .Potem nożyczki , pomimo wszystko warto ściąć choćby zniszczone końce. włosy od razu wydają sie zdrowsze. Zrezygnowałam z OMO , odżywki Jantar i innych cudów niewidów i poszłam z zasadą "mniej znaczy więcej" Za radą dermatologa zdecydowałam sie także na żel Dermena. niestety sposób jego nakładania go bezpośrednio na skórę głowy sprawiał mi problemy i miałam wrażenie że pozostawiam miejsca bez odżywki. Jako odżywka służy mi Pharmaceris , włosy po niej są odżywione i gładkie przez co nie sprawiają problemów przy stylizowaniu.
W sytuacjach kryzysowych sięgam po nizoral .

Z reką na sercu polecam te produkty które uratowały moje włosy7 komentarzy:

 1. Zaciekawiła mnie ta odżywka Pharmaceris :) Powodzenia w walce z wypadaniem, trzymam kciuki :) Może spróbuj zacząć pić skrzyp i pokrzywę, mi bardzo pomogło.

  OdpowiedzUsuń
 2. kiedyś miałam dermenę, ale ni widziałam zmniejszenia wypadania włosów.

  OdpowiedzUsuń
 3. Powodzenia w walce z wypadaniem włosów

  OdpowiedzUsuń
 4. Pharmaceris też bym wypróbowała, w ogóle sama powinnam iść do jakiegoś lekarza, bo z wypadaniem włosów walczę kilka lat, na pewno jest w tym wina stresu, ale bez jaj, nie jestem aż tak znerwicowana przez pół życia :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Cieszę sie że nie mam takiego problemu. Oby Ci sie wszystko unormowało. ;)

  OdpowiedzUsuń